تور اختصاصی سنگاپور


تور سنگاپور با پرواز امارات ، قطری ، عمان ایر و ماهان قابل ارائه می باشد . سنگاپور کشوری در جنوب شرق آسیا می باشد .

برای رفتن به سنگاپور با پرواز امارات با توقف در دبی ، با پرواز قطری با توقف در دوحه ، با پرواز عمان ایر با توقف در مسقط و با پرواز ماهان با توقف در کوالالامپور انجام می شود .


برای اجرای تور سنگاپور با پرواز ماهان بایستی پرواز تهران به کوالالامپور رزرو کرد و برای ادامه مسیر مسافرین بایستی یا با پرواز مالیندو ، سنگاپور ایرلاین ، ایرآسیا ، مالزین ایرلاین ، تایگر ایرویز ، سیلک ایر و Air Mauritius او یا با استفاده از اتوبوس های VIP  به مقصد برسند .

فاصله زمینی بین شهر کوالالامپور و سنگاپور 4 ساعت و 30 دقیقه می باشد که این مسیر بسیار سرسبز و زیبا بوده و طی مسیر با اتوبوس بسیار جذاب است .

سنگاپور یکی از کشورهای منظم دنیاست .

سنگاپور بر مبنای تجارت خارجی و نیروی کار داخلی پیشرفت های زیادی کرده است . سنگاپور در رده بندی های مختلف به عنوان مثال از لحاظ کمترین فساد اداری در رده سوم جهان ، سومین بازار ارز خارجی ، بزرگترین مرکز پالایش نفت ، سومین مرکز مالی جهان ، پنجمین کشور در بحث نو آوری قرار دارد .

از سال 2013 به عنوان گرانترین شهر برای زندگی معرفی شده است .

این کشور بهترین بندر و عنوان بهترین فرودگاه را به خود اختصاص داده و سنگاپور ایرلاین در سال 2018 بهترین خط هوایی در دنیا معرفی شد .

شاخص های اجتماعی در سنگاپور مانند آموزش ، مراقبتهای بهداشتی ، امید به زندگی ، کیفیت زندگی ، ایمنی شخصی و مسکن به عنوان کلیدی ترین شاخص ها معرفی شده و در سطح بالایی قرار دارند .

در این شهر 5 میلیون و ششتصد هزار نفر زندگی می کنند که 39 درصد این تعداد خارجی های مقیم می باشند .

چهار زبان رسمی در سنگاپور عبارتند از : انگلیسی ، تامیل ، مالایی و ماندارین چینی . تحقیقات نشان می دهد که این کشور دارای بالاترین تنوع در دین و مذهب است .

سنگاپور میزبان دبیرخانه سازمان همکاری های اقتصادی و همچنین بسیاری از کنفرانس ها و رویداد های بین المللی است .

گرچه از نظر مختصات کوچک، سنگاپور یک غول اقتصادی است. این مدرنترین شهر آسیای جنوب شرقی در طول یک قرن است. این شهر را فرهنگ و مذاهب مالایی، چینی، عربی، هند و انگلیسی را تشکیل می دهد.

 تقویم کامل جشنواره های سنتی و تعطیلات که در طول سال جشن گرفته می شود، به درخواست های فرهنگی آن افزوده می شود. علاوه بر این، سنگاپور هتل های لوکس، غذاهای لذت بخش و خرید عالی ارائه می دهد!  کشور شامل جزیره سنگاپور 58 جزیره کوچکتر است. به دلیل حکومت کارآمد و متعهدش، سنگاپور تبدیل به یک کشور پررونق شده است که در تجارت و گردشگری پیشرفت کرده و یک مدل برای کشورهای در حال توسعه است.

سنگاپور دارای آب و هوای گرمسیری است . دارای سیستم قطار ، ترن سریع وکارآمد است . ترمینال کروز این کشور یکی از مراکز برتر گردشگری و یک بندر هیجان انگیز در جنوب شرق آسیا ست .

در شهر، نیازی به یک ماشین وجود ندارد. حمل و نقل عمومی عالی است و راه رفتن یک راه خوب برای کشف شهر است. همه جاذبه های اصلی نیز با اتوبوس تور قابل دسترسی است.

در حال حاضر کشور دارای دومین بندر پرجمعیت جهان پس از روتردام، حداقل بیکاری، و یک زیرساخت فوق العاده کارآمد است . سفرهای یک روزه به جزایر از جمله سنتوزا ( SENTOSA )  از این بندر زیبا امکان پذیر است .

با توجه به شرایط مندرج ، تور های اختصاصی سنگاپور ( سنگاپور تک ) از قیمت نسبتاً بالایی برخوردارند .

هتل های سنگاپور که قادر به ارائه تورسنگاپور هستیم عبارتند از :

هتل سو سیتی هاستل ,